Buray-Nasıl Unuturum Klibinde Oynayan Kadın Kim?

Buray’ın “Başka Hikayeler” isimli albümünde yer alan Nasıl Unuturum’un klipi Gomma & Wasp Ent. etiketiyle YouTube ve tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Buray, son zamanlarda ortaya koyduğu popüler işler ile çok sayıda dinleyiciye ulaşmış, müzikseverlerin dikkatini çekmişti. Kıbrıslı sanatçının kısa sürede on binlerce beğeniye ulaşan şarkısı Spotify’da da çok sayıda kişi tarafından dinlendi. Buray-Nasıl Unuturum klibi oyuncuları da pek çok dinleyici tarafından merak edilen sorular arasında yer aldı. Peki Buray Nasıl Unuturum klibinde oynayan kadın kim, hangi oyuncular klipte yer alıyor?

 

Buray Nasıl Unuturum Klibinde Oynayan Kadın Kim?

 

Buray, Nasıl Unuturum ile trendlerde yerini almayı başardı. Kısa sürede çok sayıda dinleyiciye ulaşıp müzikseverlerden iyi not alan şarkının klipinde oynayan kadının kim olduğu ise merak konusu oldu. Nasıl Unuturum klipinde oynayan oyuncunun başarılı dansçı Dilara Küçük olduğu anlaşıldı.

21 Kasım 1998 tarihinde dünyaya gelmiş olan Dilara Küçük, küçük yaşlarda piyano ve keman eğitimi alarak müzik hayatına başlamıştır. Dans hayatı 15 yaşında modern dans ile başlayan Dilara Küçük, 2 sene modern dans eğitimi aldıktan sonra Hip Hop’a yöneldi. Çeşitli atölyelere ve yarışmalara katılan Küçük, dans eğitimine İstanbul’da devam etmeye karar verdi. Fatih Bozduman, Başak Çalık, Rabia Tunçbilek, Onur Koç feat Özgün, Sehabe, Denisa feat Ender Çubuker gibi ünlü isimlerin kliplerinde oynayan Küçük, Enis Arıkan ile Watsons Ödülleri’nde sahne aldı. Kendisi ayrıca Erkenci Kuş dizisinde rol alarak oyunculuk da yaptı.