Edis-Arıyorum Klibindeki Kadın Kim?

Ünlü sanatçı Edis’in en son şarkısı Arıyorum, kısa sürede çok sayıda dinleyiciye ulaştı. Şarkı kısa sürede popüler oldu ve bu popülerlik şarkı hakkındaki pek çok detayın merak edilmesine sebep oldu.  Single, YouTube’da yaklaşık 45 milyon izlenme, Spotify’da ise 25 milyon dinlenme rakamına ulaşarak Radio Monitor, RTV Takip, Radyo TV Metre ve Telif Metre sistemlerde de aylarca zirvede kaldı. Başarılı şarkının klibinde oynayan kadının kim olduğu ise pek çok kişi tarafından merak edilen detaylar arasındadır. Peki Edis-Arıyorum klibinde oynayan güzel kadın kim, detaylar yazımızda…

 

Edis Arıyorum Klibindeki Güzel Kadın Kim?

Çıktığı gibi popüler şarkılar arasında kendine yer bulan Arıyorum şarkısını duymayan kalmadı. Bu durum elbette pek çok kişinin klip hakkındaki daha fazla detayı merak etmesini sağladı. Şarkının dinleyicileri özellikle de klipte öne çıkan kadının kim olduğunu merak ettiler. Arıyorum klibinde oynayan kadının Aleyna Yalçın olduğu, kendisinin uzun süredir dans ile ilgilendiği biliniyor.

4 yaşından beri bale yapan Aleyna Yalçın, Rus bale metodu Vaganova tekniğinde uzmanlaşmıştır. Latin dansları alanında da eğitim alan Yalçın, bir süre ABD’de eğitim almış ve burada ünlü dansçılarla çalışma fırsatı edinmiştir. Los Angeles’taki Jazz&Contemporary programını tamamlayan Yalçın, contemporary, modern dance, jazz, contemporary ballet, pointe, classical ballet, variations, partnering, hiphop, floorbarre gibi pek çok konuda eğitim almıştır. Kendisi ayrıca California Eyalet Üniversitesi’nde gerçekleştirilen performansta iki ayrı koreografın koreografisinde yer almıştır. Çeşitli yarışmalara katılan ve kendisi de dans eğitimi veren Yalçın, şu anda eğitmenlik yapmaya devam etmektedir.